me-and-blog

vysvědčení

30. června 2010 v 16:03 | Mileyinka ッ™
© ttisdale.blog.cz
Tak :D dneska byl poslední školní den. Rozdávalo se vysvědčení a teď hurá milované prázdniny :). KONEČNĚ!!! Škola zase až za dva měsíce. Co jste dostali? Já jsem si zlepšila matiku z trojky na dvojku. Ale zhoršila jsem si fyziku z dvojky na trojku :( (učitel už mě nechtěl vyzkoušet), pak mám už dvojky a jedničky. Příští rok se musím víc snažit abych měla vyznamenání :). Jinak teď půjdu do devítky. Normálně bych šla do prváku (a to si nedokážu představit XD) ale ve školce jsem měla odklad :D. Aspoň můžu být o rok dýl s milovanými lidmi :*

Menu doděláno :P

29. června 2010 v 12:04 | Mileyinka ッ™
© ttisdale.blog.cz

Konečně jsem dodělala všechny rozcestníky a rubriky :D. Byla to makačka. Zabralo mi to tak přibližně hodinu :/. Jinak v nejbližší době a podle toho, jak se mi bude chtít, dodělám menu :)
Dneska už tady asi nic nepřidám.Možná zítra. Jinak info o tomto blogu si můžete přečíst ZDE ;)

Welcome :)

29. června 2010 v 10:35 | Mileyinka ッ™

© ttisdale.blog.cz
© ttisdale.blog.cz
© ttisdale.blog.czVítám Tě na mých stránkách věnovaných třem talentovaným zpěvákům:
Miley Cyrus, Justinovi BieberoviAshley Tisdale. Blog vznikl již před rokem.Ale po dvou dnech mě blogování přestalo bavit. Pokoušela jsem se vrátit ale nešlo to. Teď mě to opět chytlo, tak doufám, že mi to vydrží :). Před dvěma lety jsem měla pár blogů ale udivuje mě, jak se blog.cz za tu dobu změnil :D. Menu, články, desingy prostě všechno už je propracovanější :).
Budu se taky tak snažit :D. Tento blog měl být původně jenom o Ashley Tisdale. Ale rozhodla jsem se, že bude i o Justinovi a Miley. Nový blog jsem si zakládat nechtěla. Promiňte mi to menu. Pokusím se to v nejbližší době spravit .I když upřímně, vůbec se mi do toho nechce o_O.
                                                                  
                                                                                    Mileyinka ッ™
 
 

Reklama